Terapeudid

Annika Noor
„Me unustame vahel, et elu tõeline mõte on endast üle kasvamine.” Toomas Paul
Olen naine, abikaasa ja ema. Refleksoloog, homöopaat ja aroomiterapeut. Peale keskkooli lõpetamist asusin õppima meditsiiniteadusi ja nii olen tegelenud inimeste tervist puudutavate teemadega juba 25 aastat. Töötades akadeemilise meditsiini süsteemis mõistsin üsna pea nii selle tugevusi kui ka nõrkusi. Mulle on alati huvi pakkunud inimese omavastutus tervise hoidmisel. Oma kunagise lõputöö kirjutasin tervise edendamise ja haiguste ennetamise teemal.
Esimese lapse sünni järel tegin kannapöörde ja asusin õppima refleksoloogiat. Sellele järgnesid juba homöopaatia ja aroomiteraapia. Viimased 15 aastat on just need teraapiaviisid olnud minu maailma kujundajad.
Täiendmeditsiini võimalused pakuvad mulle jätkuvalt huvi ja mõtlemisainest.
Minu õpetajad on olnud minu vanemad ja perekond. Samuti kõik need inimesed, kellega oma töös kokku puutun, nii kliendid kui ka loengutes käivad emad-lapsed. Minu tänu kuulub kõigile arvukatele õppejõududele, kes on mind erinevatel aegadel suunanud ning mõjutanud.
Annika

Beegi Sillat
Töötan AB Teraapiates refleksoloogi ja homöopaadina, teen peamassaaži ja titadele koolika silitust.Olen lõpetanud Tallinna 44. KK (nüüd Tallinna Mustamäe Gümnaasium). Kõrghariduse omandasin Moskvas. Olen kolme lapse ema. Just lapsed olid need, kes panid mind maailma laiema pilguga vaatama.
Laste sünd ja kasvamine ning nende, isegi väikeste, tervisehädade raviks kasutatavad vahendid tekitasid sisemise konflikti ja palju küsimusi. Sain aru, et tegelikult vastutavad oma lapse pikaaegse tervise eest siiski vanemad, mitte meditsiiniline personal olgu siis haiglas või perearstikeskuses.Esimene laps tõi kaasa meditsiinilise taustteadmise laiendamise vajaduse. Teise lapse kõrvalt alustasin refleksoloogia õpinguid. Kolmas sündis homöopaatiat studeerides. Täiendanud olen end Venemaal, Indias ja Soomes, ning töökogemust on praeguseks kogunenud ligi 15 aastat. Oman refleksoloogi ja homöopaadi kutsetunnistust.
Lisaks eesti keelele valdan vene ja inglise ning suhtlustasandil ka soome keelt.
Beegi