Terapeudid

Beegi Sillat

Olen lõpetanud Tallinna 44. KK (nüüd Tallinna Mustamäe Gümnaasium). Kõrghariduse omandasin Moskvas. Minu peres on kolm last. Just laste saamine, nende kasvamine, vastutus, mis sellega kaasnes pani mind maailma laiema pilguga vaatama.

Oma esimese lapsega viibisin mitmeid kordi haiglas. Olles küll tänulik sealsele personalile osutatud abi eest, tekitasid tavameditiinis raviks kasutatavad vahendid ja meetodid tugeva sisemise konflikti ja palju küsimusi. Sain aru, et tegelikult vastutavad oma lapse pikaaegse tervise eest siiski vanemad, mitte meditsiiniline personal. Ja otsuseid saab teha  vaid teadmistele, mitte hirmule tuginedes.

Esimene laps tõi kaasa meditsiinilise taustteadmise laiendamise vajaduse. Teise lapse kõrvalt alustasin refleksoloogia õpinguid. Kolmas sündis homöopaatiat studeerides.

2001 a. lõpetasin Medica Nova (Tampere) refleksoloogina. 2005 a. Suomen Homeopatian Academia (Tampere) homöopaadina. 

Täiendanud olen end Venemaal, Indias ja Soomes, ning töökogemust on praeguseks kogunenud üle 20 aasta.

Aasta 2020 avas minu jaoks uue hingamise. Praktilisse kasutusse jõudsid pehmed ehk valuvabad tehnikad nii füüsiliste kui emotsioonaalsete blokkide vabastamiseks, Fastsiaalsed jõujooned meie kehas “aita ennast ise” moel kui ka massööri ja kinesioloogina, kinesioloogiline meetod Touch for Health.

Lisaks eesti keelele valdan vene ja inglise ning suhtlustasandil ka soome keelt.

AB Teraapiad on minu neljas laps. Siin jagan rõõmuga oma kogemust ja teadmisi Teiega, kes te samuti otsite vastuseid ja abi.

Beegi