Alustame uut neljapäevahommikust loengutesarja „Väikelapse kasvamise mured ja rõõmud“

Kui palju Teid väikelapse vanemana kummitavad küsimused “Miks? Millal? Kas nii on õige? Ega ma midagi maha maga?”?
See pidev lapsevanema hirmude, kõhkluste, kartuste virr-varr on segadusse ajav, sest tahame ju langeteda just neid kõige õigemaid ja paremaid otsuseid oma lapse jaoks.

Meie neljapäevahommikused loengud toimuvad mõnusas arutelu-kogemuste jagamise vormis. Septembrist kuni maini käime läbi kõik lastega (nii väikeste kui ka suurematega) ettetulevad tavalisemad tervisehädad ja võimalused nendega toime tulemiseks moel, kus apteegi ravim jääb viimaseks valikuks. Saab kenasti hakkama ka nii. Meie oma lapsed ja paljud patsiendid on antibiootikumivaba kasvamise elavaks tõenduseks.

Räägime väikelapse arengu faasidest nii füüsilisel kui emotsionaalset tasandil. Kas tänapäevane kiirustamine “mida varem ja rohkem, seda parem” on ikka Teie lapse huvides või astume vabatahtlikult rattasse, kust väljuda keeruline. Mõtiskleme üheskoos pereks kasvamise teemadel. 

Mineraalidest toidus – kust leida, kui palju vaja ja ennekõike keskendumine mõistmisele mida ja milleks vaja. Kõigel on ealiste iseärasuste mekk manu:) 

Oleme mõlemad ligi 15 aastase terapeudi kogemustega kolme lapse emad. Teie küsite, meie vastame:)

Tekkis huvi – tule kohale! Esimene kohtumine juba 07.septembril kell 10.30-12.00. 

Elad Tallinast kaugemal – helista või kirjuta ja leiame lahenduse, kuidas saad osaleda. 

Ühe korra kaupa on loengu tasu 10.-, kuu eest tasudes (5 korda) 40.-

 

Teemahommikute tutvustus.

 

Lisaküsimused ja registreerumine: info@abteraapiad.ee
5160768 Beegi